Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » 3 zezaket
3 zezaket
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:22 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
3 zezake gjeten nje llambe si te aladinit.prej saj doli nje xhind,icili do ti plotesonte nga nje deshire secilit.
fillon i pari:-une dua te behem i bardhe(xhindi ia ploteson deshiren)
vazhdon i dyti:edhe une dua te behem i bardhe(xhindi ia ploteson deshiren)
perfundon i treti.-une dua qe te dy ata te behen te zinj!
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » 3 zezaket
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: