Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Aksidenti
Aksidenti
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:22 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ne nje aksident me makine vdiqen 3 gra. Njera ishte mesuese,tjetra doktoreshe dhe njera ishte prositute. Mbasi vdiqen keto shkuan te zoti dhe ai filloi ti pyeste,pyeti te paren:ca profesioni ke bere ne toke? Mesuese i thot kjo.Mir i thot zoti merre kete celsin e florinjte dhe shko me parajse se i ke bere mire njerezimit.Pyet te dyten:ca profesioni ke bere ne toke?doktoreshe i thot kjo.Mir i thot zoti merre kete celsin e florinjte dhe shko ne parajse se i ke bere mir njerezimit.pyet te treten:po po ti ca pune ke bere? prositute i thot kjo dhe zoti i jep nje cels te zi? -po pse mua me dhe cels te zi dhe un mir i kam bere njerezimit?-e di e di i thot zoti po ky eshe celsi i dhomes time..
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Aksidenti
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: