Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ne cmendi
Ne cmendi
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:23 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Si zakonisht infermierja do ti bente gjilperen te cmendurve,por ata se pelqenin kete gje.
Futet infermierja ne dhome dhe i pershendet:
-miremengjes!(por asnje spergjigjet)
-kush do filloje i pari?(perseri asnje spergjigjet)
-ore kush ka vdekur ketu?!
Te gjithe budallenjte ngrene doren
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ne cmendi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: