Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Divorc me plan
Divorc me plan
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:24 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
- Po ti sikur doje te ndaheshe me gruan?! - i thote shoku shokut.
- Po, por nuk mundem, sepse kishim tre femije dhe keshtu vendosem te benim edhe nje femije tjeter per ti ndare barabarte, dy njeri dy tjetri
- Po cfare ndodhi?
- Na linden binjake.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Divorc me plan
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: