Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjondja
Bjondja
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:24 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
1 bjonde dhe 1 brune duke pare ne televizor lajmet per nje burre qe donte te hidhej nga 1 pallat per te vrare veten
bjondja - bast 100000 qe ky nuk hidhet
brunja - dakort
si perfundim ai hidhet
brunja - me vjen keq me ti mar leket se ta bona me hile,un e kisha pare ne edicionin e kaluar te lajmeve qe ky do hidhej…
bjondja - edhe un e kisha pare ,por sma mori menja qe do hidhej prap
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Bjondja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: