Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Nena dhe femija
Nena dhe femija
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:25 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje bisedim midis nenes dhe femijes .
Perse nuk me le te vesh taka ?
Nena: Sepse nuk mundesh.
Me ler te ve makjazh at’here .
Nena: Jo .
Po une dua ta vesh ate fustanin e shkurter qe bleva o ma .
Nena : Jo .
Po une i kam mbushur 18 .
Nena (duke psheretire ) : Ahhh , e di mor bir e di .
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Nena dhe femija
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: