Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Lajmet e reja
Lajmet e reja
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:25 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Thërret djali nënën në telefon.
-Alo nënë, i kam dy lajme, një të mirë dhe një të keq!
- E cila është lajmi i mirë?, pyet ajo…
- E kam lënë drogën!
- Të lumtë djali im, ashtu duhet, tani më trego cili është lajmi i keq?
- Për zotin, nuk po e di ku e kam lënë.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Lajmet e reja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: