Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Drejtori i shkolles
Drejtori i shkolles
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:26 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
“Drejtori i shkolles eshte idiot !” I thote nje djale nje vajze qe kishte aty afer.
“E di ti kush jam une?” e pyet vajza.
“Jo.”
“Une jam vajza e drejtorit.”
“Po ti e di kush jam une?” pyet djali.
“Jo” pergjigjet ajo.
“Shyqyr Zotit !”
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Drejtori i shkolles
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: