Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ne plazh
Ne plazh
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:26 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ishte nje dite e bukur vere.Nje djale ishte ulur ne rere,aty kalon nje vajze pengohet dhe i bie siper. -Me fal te vrava? Djali i pergjigjet -hidhu edhe nje here se nuk e pata mendjen.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Ne plazh
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: