Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shiteset
Shiteset
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:27 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje femije ishte duke u kthyer nga shkolla me te atin e tij me makine kur sheh 3 prostituta dhe e pyet i biri te atin se cfare kerkojn ato aty,i ati pergjigjet:epo jan shitese ambulante. I biri: E cfare shesin ato babai: epo shesin pakez lumturi. Dhe djali i habitur se si mund te shesin lumturi pasi qe shkon ne shtepi merr 50 euro nga kursimet e tija dhe shkon tek njera nga prostitutat dhe i thot:me falni zonje por un kam ardhur te blej 50 euro lumturi ajo mendohet (dhe thot ne vete se ne ditet e sotme te ikin 50 euro nga duart eshte nje gje e palogjikshme)dhe e merr djalin dhe e dergon ne shtepin e saj dhe ia lyen 3 feta buke te medha me gjalp dhe pasi qe i han ato ai shkon ne shtepi dhe i ati e pyet se ku kishte qene dhe ai i pergjigjet se kishte qene te ato shiteset ambulante qe te blente lumturu dhe i ati i thot:he (i skuqur)si kalove i biri: 2 i hengra te 3 vetem sa e lepiva.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Shiteset
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: