Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gjahtari
Gjahtari
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:27 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Po u tregoja shokeve aventuren time te fundit ne mal: isha duke ecur kur papritur me del perpara nje ari shum i madh nuk pata koh ti drejtoja armen prandaj ja futa vrapit por kur ktheva koken prapa pash se ariu po me arrinte sa zgjati putren te me qellonte rreshqiti dhe ra keshtu ndodhi edhe nja 2 here te tjera derisa , ja nderpreu njeri nga shoket ty bravo te qoft vella qe ke mundur te shpetosh se po te kisha qen un do ti kisha mbushur breket,gjahtari:e qfare kujton se shkelte ariu qe rreshkiste.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Barsaleta Shqip » Gjahtari
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: