Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » mi hy dikuna en pc
mi hy dikuna en pc
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:23 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
merrne downloadone ne speedyshare qito 2 edhe e shini qysh duhet mi perdor oshr e leht

http//www.speedyshare.com/926162409.html]

http//www.megaupload/?d=0xli74zd

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » mi hy dikuna en pc
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: