Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » hyr najkujt ne pc prej msn
hyr najkujt ne pc prej msn
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:24 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Qe ni mnyr per mi hi ne pc dikujt prej MSN !!!

**kur je tu shkrujt siper lexon
**Actions**dhe posht asaj lexon
**Request Remote Assistance**klikon aty

Kur ta klikojsh Request Remote Assistance atii personi ja qet me bo accept edhe nese e pranon ti ja kqyr pc pa problem per ma shum kqyrne video teutorialin ne youtube veq shkon ne youtube e shenon REquest Remote AssistancE.

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » hyr najkujt ne pc prej msn
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: