Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » dergo mesazha falas
dergo mesazha falas
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:26 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
hyr te kjo faqe edhe dergo falas ne 044 dhe ne ipko net

www.3jam.com

Edhe nese doni me thirr ne 044 , 049 dhe ne bot provoni ne fb Sonephone

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » dergo mesazha falas
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: