Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Hack me PHP injection
Hack me PHP injection
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:26 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
hack me php injection
---------------------------------
Nqs nuk bon me shellin c99.mund ti zevendesoni ato me linket si me posht qe kam paraqit.Lista do bahet Update dit per dit.

http://www.r57.li/r57.txt?

http://www.r57.li/c99.txt?

http://www.r57.li/safeover.txt.txt?

http://www.r57.lisafeover.txt?

http://www.r57.li/heykir.txt?

http://argetohu-ks.page.tl/hack-me....htmhttp

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Hack me PHP injection
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: