Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » si tja leshojm dikujt kameren pa e ba accept
si tja leshojm dikujt kameren pa e ba accept
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:33 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept e downloadojm icq nuk e kam lingun per downloadim por kerkone ne google dhe e gjeni icq sherben me ja lshu dikujna kameren pa e pranu accept edhe se din qi pe kqyr bile ti e she kejt qa bon aii as se din aiit me te mira qe ni foto?
Attachments: 1635089.jpg(14.1 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » si tja leshojm dikujt kameren pa e ba accept
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: