Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Nje menyr per me pastru pc komplett!!new?
Nje menyr per me pastru pc komplett!!new?
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:36 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
per me pastru keiit pc ne fillim shkojm start run edhe ne run e shenojm kshtu: cleanmgr /sageset:50

edhe pc ja nis mu pastru dotalisht vett!!

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Nje menyr per me pastru pc komplett!!new?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: