Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Si ta kthejmë foton në TEKST !
Si ta kthejmë foton në TEKST !
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:38 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Me këtë program do ta ktheni foton tuaj në SHKRONJA .

Kodi:
http://rapidshare.com/files/103225199/I ... t_v1.2.rar

Kosova Pc Vetem per ju...

Message edited by Kujti - E Hënë, 06.December.2010, 9:38 PM
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Si ta kthejmë foton në TEKST !
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: