Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » sXe Injected v8.1 Fix 2
sXe Injected v8.1 Fix 2
KujtiDate: E Hënë, 06.December.2010, 9:50 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Per te luajtur ne serveret e lojes Counter Strike ju duhet te keni te instaluar AntiCheats programin Sxe-Injected

sXe Injected v8.1 Fix 2 New eshte lansuar, ky version i ri permban:

Fix: kernelbase.dll for Windows 7
Fix: hw.dll for Steam
Fix: Mcafee AntiVirus detection on sxe.dll
Fix: COMODO Firewall incompatibility

Udhëzim: Pasi te keni instaluar programin sXe-Injected e startoni ate e pastaj lojen Counter Strike.

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » sXe Injected v8.1 Fix 2
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: