Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Bane google me emrin tend
Bane google me emrin tend
KujtiDate: E Martë, 07.December.2010, 8:10 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

weq e merr qet link edhe e viziton ne google edhe ta qet per me ba emrin tend edhe e shenon edhe ok edhe u ba google me emrin tend jo google po ( emri yt ) http://www.goglogo.com/
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Bane google me emrin tend
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: