Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » program qe i gjan te gjith draaiveriat e pc
program qe i gjan te gjith draaiveriat e pc
KujtiDate: E Martë, 07.December.2010, 8:17 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ky program i gjan te gjith draiverat qe i mungoj PC suaj mjafton vetem ni skanim pre 3 minutave me ja ba PC edh te gjith draiverat qe i mungoj pc do te gjinden po nga ky program ...
per ndryshe programi quhet driverscanner te cilin mund ta shkarkoksh me posht

http://www.brothersoft.com/driversca...ad-180480.html
Ky imazh është ridimensionuar. Kliko këtë bar për të parë imazhin e plotë.

http://www.brothersoft.com/driversca...ad-180480.html

pas shkarkimit regjistrohesh ja edh serial number

DS-G06D8E90DB4675C102D060B01000G0

DS-G06D8E90DB4675C102D060B01000G0

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » program qe i gjan te gjith draaiveriat e pc
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: