Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Si me vidh licenca
Si me vidh licenca
KujtiDate: E Martë, 07.December.2010, 8:28 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
''intitle:index of'' eshkrun ne google dhe mas tina e shkrun p.sh licenc of kaspery...
dhe e shkarkoni
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Si me vidh licenca
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: