Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti » Si mund të dallojmë migrenën nga dhimbjet e tjera të kokës
Si mund të dallojmë migrenën nga dhimbjet e tjera të kokës
EdiDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:46 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Së pari, i sëmuri me dhimbje koke të përsëritur të zgjatur, duhet të drejtohet te mjeku. I takon atij të bëjë diagnozën dalluese me dhembjet e kokës me natyrë tjetër, veç migrenës, Shpesh ky është një proces i vështirë, por i realizueshëm.Read More
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti » Si mund të dallojmë migrenën nga dhimbjet e tjera të kokës
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: