Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti » Ministri Bukoshi: MSh inkurajon ngritjen e shkathtësive prof
Ministri Bukoshi: MSh inkurajon ngritjen e shkathtësive prof
EdiDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:54 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Ministri Bukoshi i ka përgëzuar kirurgët nga Gjermania, Kroacia, Maqedonia, Shqipëria e Kosova për këmbimin e përvojave të tyre lidhur me teknikat më të reja në trajtimin kirurgjik të patologjive urgjente në kirurgjinë abdominale
Read More
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti » Ministri Bukoshi: MSh inkurajon ngritjen e shkathtësive prof
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: