Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti » "SI MUND TE KUROHET SEMUNDJA E GJAKUT, TALASEMIA"
"SI MUND TE KUROHET SEMUNDJA E GJAKUT, TALASEMIA"
EdiDate: E Hënë, 06.December.2010, 0:11 AM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Federata Nderkombetare e Talasemise, ne te cilen perfshihen 91 shtete, po lufton per te gjetur metoda te reja per trajtimin dhe kurimin e talasemikeve, pjesa me e madhe e te cileve jane femije, por edhe adoleshente dhe te moshes madhore.
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti » "SI MUND TE KUROHET SEMUNDJA E GJAKUT, TALASEMIA"
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: