Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Premier League Angleze
Premier League Angleze
Arjanit-MUFCDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 4:29 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 13
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
qka menoni kush do ta fitoj Ligen me te mir ne bot pa dyshim futbolli ma i mir bahet ktu edhe ktu e kam ekipin qe e adhuroj me zemer Manchester United
 
KosovaPcDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 4:32 PM | Message # 2
Rreshter
Group: Administrators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
arjanit edhe ti je me Rooney aa surprised
 
Arjanit-MUFCDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 6:59 PM | Message # 3
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 13
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
normal cool moti ata qe nja 6 vit happy
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Premier League Angleze
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: