Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti
Filter by:
Sporti
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
tabela e fotbollit 0 726 Genti 14.December.2010, 8:02 PM
Posted by: Genti
Tabela e Liges Angleze , Java 3 . 0 1052 Kujti 13.December.2010, 8:32 PM
Posted by: Kujti
Tabela e liges Angleze , Java 2 . 0 501 Kujti 13.December.2010, 8:31 PM
Posted by: Kujti
Premier Liga Angleze 2010/2011. 0 457 Kujti 13.December.2010, 8:29 PM
Posted by: Kujti
Barcelona per 5 ndeshje 26 gola 0 370 Kujti 13.December.2010, 8:13 PM
Posted by: Kujti
Juve, arrë e fortë për Lazion 0 425 Genti 13.December.2010, 12:14 PM
Posted by: Genti
Barcelona nuk ka të ndalur 0 438 Genti 13.December.2010, 12:09 PM
Posted by: Genti
Nasri: Do t’i tregojmë United se nuk jemi fëmijë 0 374 Genti 11.December.2010, 3:13 PM
Posted by: Genti
Sissoko drejt largimit nga Juve 0 365 Genti 11.December.2010, 3:11 PM
Posted by: Genti
Spalletti e vlerëson Juven si kandidat për titull 0 374 Genti 08.December.2010, 4:01 PM
Posted by: Genti
Ancelotti: Chelsea mund të rikuperohet shpejt 0 399 Genti 08.December.2010, 3:59 PM
Posted by: Genti
Beckham, kryetar i FA? 0 407 Genti 05.December.2010, 6:27 PM
Posted by: Genti
CHELSEA NUK NDALET 0 365 Edi 05.December.2010, 0:36 AM
Posted by: Edi
MILANI BARCELONA 0 361 Edi 05.December.2010, 0:35 AM
Posted by: Edi
Skandali i Disiplinës, injoron relacionin e gjyqtarit 0 362 Oni 04.December.2010, 4:51 PM
Posted by: Oni
Benitez nuk ka arsyetim për disfatën nga Lazio 0 388 Genti 04.December.2010, 1:03 PM
Posted by: Genti
Lazio i bën ballë Interit 0 315 Genti 04.December.2010, 10:39 AM
Posted by: Genti
rezultatet haueha 0 345 Edi 03.December.2010, 11:28 PM
Posted by: Edi
Moggi flet për presidentët e Interit, Milanit dhe Juves 0 296 Genti 03.December.2010, 10:16 PM
Posted by: Genti
Premier League Angleze 2 366 Arjanit-MUFC 01.December.2010, 6:59 PM
Posted by: Arjanit-MUFC
Eorupa League 0 323 Arjanit-MUFC 01.December.2010, 4:19 PM
Posted by: Arjanit-MUFC
La Liga Spanjolle 0 332 Arjanit-MUFC 01.December.2010, 4:16 PM
Posted by: Arjanit-MUFC
Serie A 0 352 Arjanit-MUFC 01.December.2010, 4:15 PM
Posted by: Arjanit-MUFC
Champions League 0 346 Arjanit-MUFC 01.December.2010, 4:12 PM
Posted by: Arjanit-MUFC
This forum has 24 threads. 24 threads displayed.
  • Page 1 of 1
  • 1
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies