Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Moggi flet për presidentët e Interit, Milanit dhe Juves
Moggi flet për presidentët e Interit, Milanit dhe Juves
GentiDate: E Premte, 03.December.2010, 10:16 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Luciano Moggi ka lëvduar presidentët e Milanit dhe Juventusit, por ka thumbuar atë të Interit për mungesë të investimeve në ekip.
“Inter, Massimo Moratti: Nota 5, për investime të pakta në merkato dhe shitjen e Mario Balotellit. Rafael Benitez është njeri i mirë, por ai nuk mund ta zëvëndësojë Jose Mourinhon”.

“Juventus, Andrea Agnelli: Nota 10 nga 10. Është presidenti më i mirë në Serie A, për mënyrën se si po e ndërron ambientin me Bianconerët. Ai e ka rigjetur stilin e Juventusit. Ndoshta Juventusi aktualisht nuk është teknikisht ekipi më i mirë, por ata janë shumë të mirë. Menaxhmenti i përkryer”.

“Milani, Silvio Berlusconi: Nota 9. Është një votë që vlen për paraqitjet dhe rezultatet. Transferimi i Zlatan Ibrahimovic është mjaft i vlefshëm. Ndoshta ata kanë nevojë për zëvëndësues të Clarence Seedorf”, shkroi Moggi në kolumnën e tij të Tuttomercatoweb.

 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Moggi flet për presidentët e Interit, Milanit dhe Juves
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: