Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » MILANI BARCELONA
MILANI BARCELONA
EdiDate: E Dielë, 05.December.2010, 0:35 AM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, ka marrë guximin për të tërhequr paralele mes ekipit të tij dhe Barcelonës, ndërsa shtoi se transferimi i Mario Balotellit në San Siro do të ishte i mirëpritur.

“Përpos cilësisë së lartë dhe teknikës, Barcelona gjithnjë është shembull për botën e futbollit, ndërsa ne kemi ndryshuar shumë gjëra dhe tani po shoh se lojtarët po punojnë për njëri tjetrin në fushë”.

“Na nevojitet një sulmues, një sulmues i Milanit me karakteristikat e Inzaghit. Sidoqoftë, unë jam i kënaqur me atë që kam. Balotelli? Ai është sulmues i Manchester Cityt, por unë nuk do të hidhërohesha po që se ai do të transferohej”, deklaroi Allegri.

 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » MILANI BARCELONA
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: