Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Beckham, kryetar i FA?
Beckham, kryetar i FA?
GentiDate: E Dielë, 05.December.2010, 6:27 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

Federata Angleze e Futbollit (FA), është duke e menduar seriozisht mundësinë e emërimit të David Beckhamit si kryetar të FA.
Sipas News of the World, FA e sheh Beckhamin si njeriun e vetëm i cili mund t’i rivendosë marrëdhëniet me FIFA-n, të cilat janë acaruar tepër pas ngjarjeve kontroverse kohëve të fundit, duke përfshirë këtu dhe dështimin e Anglisë për të fituar kandidaturën e organizimit të Botërorit 2018.

Nga ana tjetër, thuhet se Beckham mund të emërohet edhe si anëtar i komitetit ekzekutiv të FIFA-s.

Attachments: 5860054.jpg(22.2 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Beckham, kryetar i FA?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: