Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Ancelotti: Chelsea mund të rikuperohet shpejt
Ancelotti: Chelsea mund të rikuperohet shpejt
GentiDate: E Mërkurë, 08.December.2010, 3:59 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, është i vendosur të rikthejë sezonin në kahe të duhur.
Ancelotti, i cili drejtoi klubin në triumfin e parë në dy gara, kampionat dhe kupë, në sezonin e parë të tij me klubin anglez, e di se durimi i Roman Abramovich mund të zbehet, por mbetet i bindur se ai mund t’i kthejë gjërat.

“Gjithçka ishte OK për ne në fillim të sezonit, por ne kaluam nëpër një moment të vështirë shumë shpejt. Por mendoj se kjo mund ndodhë edhe në anën e kundër për ne, po ashtu. Ne mund të rikuperohemi po aq shpejt dhe të kthejmë këtë moment të keq në një të mirë”, ka thënë Ancelotti.

“Është e rëndësishme të besoj se edhe më tej do të jetë një sezon i mirë për ne. Ne të gjithë e dimë se kemi humbur shumë pikë në disa ndeshjet e fundit, por ende jemi afër kreut të tabelës së Ligës Premier dhe e kemi fituar grupin në Ligën e Kampionëve. Andaj ende ka kohë për të bërë gjithçka që duam këtë sezon”, ka shtuar italiani.

Attachments: 6109323.jpg(30.4 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Ancelotti: Chelsea mund të rikuperohet shpejt
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: