Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Nasri: Do t’i tregojmë United se nuk jemi fëmijë
Nasri: Do t’i tregojmë United se nuk jemi fëmijë
GentiDate: E Shtunë, 11.December.2010, 3:13 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

Mesfushori i Arsenalit, Samir Nasri, është i jo i impresionuar nga komentet e mbrojtësit të Manchester United, Patrice Evra.
Mbrojtësi francez e quajti Arsenalin një klub i kategorisë së ulët në prag të takimit derbi të së hënës.

“I kam dëgjuar këto komente dhe nuk më kanë pëlqyer, pasi ne nuk jemi fëmijë. Ne do t’i tregojmë United se Arsenali është rritur dhe se jemi shumë më të pjekur me mënyrën se si luajmë”, ka thënë bashkëkombësi i Evra, Samir Nasri.

Attachments: 8956340.jpg(28.8 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Nasri: Do t’i tregojmë United se nuk jemi fëmijë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: