Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Barcelona nuk ka të ndalur
Barcelona nuk ka të ndalur
GentiDate: E Hënë, 13.December.2010, 12:09 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

Barcelona dhe Lionel Messi si duket nuk e kanë ndërmend të ndalen me shkatërrimet, pasi që viktima e radhës ishte Real Sociedad, pranë shifrave 5-0.
David Villa zhbllokoi rezultatin pas vetëm nëntë minutash lojë me asistimin e Pedros, ndërsa rezultatin pas gjysmë ore lojë (33’) e dyfishoi Andres Iniesta.

Në pjesën e dytë u fol vetëm për Lionel Messin (47’ dhe 87’), i cili i tregoi analistëve se duhet të llogarisin në të deri në fund, pasi që mund të shënojë edhe 100 gola, nuk i dihet…

Rezultatin prej 5-0 e formësoi Bojan Krkic në minutën e fundit.

Barcelona mbetet lidere me 40 pikë, dy më shumë se Real Madridi.

Attachments: 4662051.jpg(85.6 Kb) · 6188150.jpg(36.2 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Barcelona nuk ka të ndalur
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: