Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Barcelona per 5 ndeshje 26 gola
Barcelona per 5 ndeshje 26 gola
KujtiDate: E Hënë, 13.December.2010, 8:13 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Skuadra ma e mir e futbollit barcelon qe esht numer 1 deri me tani pra per 5 ndeshje 26 gola qe nuk ka mujt me ba as ni ekip ne bot
shum keq per do ekipe qe menohen mu ban te forta po nuk po mujn me i dal per para ekipit ma te mir ne bot happy tongue
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Barcelona per 5 ndeshje 26 gola
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: