Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Premier Liga Angleze 2010/2011.
Premier Liga Angleze 2010/2011.
KujtiDate: E Hënë, 13.December.2010, 8:29 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Liga Angleze `Premier League 2010/2011`
Java 1

E Shtune , 14 Gusht 2010 .

Tottenham v Man City, 13:45
Aston Villa v West Ham, 14:00
Blackburn v Everton, 14:00
Blackpool v Wigan, 14:00
Bolton v Fulham, 14:00
Sunderland v Birmingham, 14:00
Wolverhampton v Stoke, 14:00
Chelsea v West Brom, 18:30

E Diel , 15 Gusht 2010
Liverpool v Arsenal, 17:00

E Hëne , 16 Gusht 2010 .
Man Utd v Newcastle, 21:00
__________________
| WE ARE UNITED |

 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » Premier Liga Angleze 2010/2011.
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: