Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Një punëtor ka shpëtuar për mrekulli pasi gozhda që i ësht..
Një punëtor ka shpëtuar për mrekulli pasi gozhda që i ësht..
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:33 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
28-vjeçari Victor Benavidez ishte shumë pranë vdekjes, por ai nuk ka kuptuar asgjë deri sa ka parë gjakun që i rridhte nga goja.

Një pakujdesi gjatë kohës kur po punonte në një çati ka bërë që punëtori të rrëzohej dhe një gozhdë t’i ngulej në fytyrë

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Një punëtor ka shpëtuar për mrekulli pasi gozhda që i ësht..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: