Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete
Filter by:
Kuriozitete
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Shkenca, dhjete pyetjet pa pergjigje 0 801 Pirati 04.December.2010, 1:09 AM
Posted by: Pirati
25-vjecari baba i dhjetera femijeve 0 374 Pirati 04.December.2010, 1:09 AM
Posted by: Pirati
Treni arrin shpejtësinë gati 500 km/h 0 315 Pirati 04.December.2010, 1:04 AM
Posted by: Pirati
U përpoq ta kapte hajnin, e larguan nga puna 0 332 Pirati 04.December.2010, 1:03 AM
Posted by: Pirati
Speci më djegës në botë, 270 herë më i fortë se djegësi norm 0 374 Pirati 04.December.2010, 1:02 AM
Posted by: Pirati
Pantoflat e arit në shitje që nga viti 2003 0 319 Edi 03.December.2010, 11:51 PM
Posted by: Edi
Binjaket ndajnë të njëjtin tru dhe shikojnë me sytë e njëra 0 292 Edi 03.December.2010, 11:50 PM
Posted by: Edi
Thuret shalli 32 metra e gjysmë 0 335 Edi 03.December.2010, 11:49 PM
Posted by: Edi
Shpëton fëmija me 8 gjymtyrë 0 381 Edi 03.December.2010, 11:48 PM
Posted by: Edi
Instalon kamer ne koke 0 335 Edi 03.December.2010, 11:47 PM
Posted by: Edi
Lind në rrugë e kap edhe “Google” 0 355 Edi 03.December.2010, 11:46 PM
Posted by: Edi
80 kafshë ekzotike në shtëpi 0 356 Edi 03.December.2010, 11:44 PM
Posted by: Edi
32-vjecarja vrapon për 238 ditë 0 292 Edi 03.December.2010, 11:43 PM
Posted by: Edi
Keith Macdonald babai i dhjetëra fëmijëve 0 322 Edi 03.December.2010, 11:41 PM
Posted by: Edi
15 gënjeshtra që botërisht dihen si të vërteta 0 315 Edi 03.December.2010, 11:38 PM
Posted by: Edi
Çka janë lotët e Krokodilit 0 363 Edi 03.December.2010, 11:38 PM
Posted by: Edi
Dielli më pronare 0 292 Edi 03.December.2010, 11:37 PM
Posted by: Edi
Kali më inteligjent në botë 0 317 Edi 03.December.2010, 11:35 PM
Posted by: Edi
Një punëtor ka shpëtuar për mrekulli pasi gozhda që i ësht.. 0 305 Edi 03.December.2010, 11:33 PM
Posted by: Edi
Frika nga dashuria 0 442 Pirati 30.November.2010, 10:09 PM
Posted by: TechClick
Cifti qe martohet cdo 2 dite 0 933 Pirati 30.November.2010, 10:08 PM
Posted by: TechClick
Macja me e gjate ne bote 0 315 Pirati 30.November.2010, 10:08 PM
Posted by: TechClick
Te turpshmit, gjestet qe i ndihmojne 0 314 Pirati 30.November.2010, 10:07 PM
Posted by: TechClick
10 gjera qe nuk dini per gjumin 0 365 Pirati 30.November.2010, 10:06 PM
Posted by: TechClick
Prostituta deshiron burg nga ushqimi falas 0 322 Pirati 30.November.2010, 10:06 PM
Posted by: TechClick
This forum has 31 threads. 25 threads displayed.
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies