Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Kali më inteligjent në botë
Kali më inteligjent në botë
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:35 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Lucas, kali 17-vjeçar nga Kalifornia, hyri në librin e rekordeve të Ginisit, jo për shkak të këmbëve të shpejta, por për shkak të mendjes së kthjellët.

Ai është shpallur si kali më i mençur në botë, ndërkohë që arriti t’i kalojë 35 teste të ndryshme të cilave u është nënshtruar.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Kali më inteligjent në botë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: