Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Dielli më pronare
Dielli më pronare
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:37 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Një spanjolle kërkoi të shpallet pronare e burimit tonë të energjisë – Diellit. Ajo pohon se nuk ekziston ligj internacional i cili mund ta ndalojë në realizimin e qëllimit të vet.

Spanjollja Ageles Djuran, e cila ka 49 vjet, këto ditë arriti ta regjistrojë Diellin tek shërbimi i vet lokal si pronë të saj. Ajo për mediat spanjolle deklaroi se ka filluar hap pas hapi pasi ka lexuar për rastin e amerikanit i cili është regjistruar si pronar i Hënës dhe të gjitha planetëve të tjera në sistemin tonë diellor.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Dielli më pronare
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: