Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Keith Macdonald babai i dhjetëra fëmijëve
Keith Macdonald babai i dhjetëra fëmijëve
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:41 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Keith Macdonald ka vite që mban titullin e babait më kontrovers në Britaninë e Madhe. 25-vjeçari i papunë tashmë ka dhjetëra pasardhës, ndërsa së shpejti do të lindin edhe katër fëmijë të tij.

Keith është i lindur në Washington, ndërsa për ruajtjen e fëmijëve ndan vetëm pesë funte në javë. Të gjitha shpenzimet tjera i mbulon shteti. Keith ka fëmijë me dy gratë e tij të reja, njëra nga ish e dashura pret një fëmijë tjetër.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Keith Macdonald babai i dhjetëra fëmijëve
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: