Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » 32-vjecarja vrapon për 238 ditë
32-vjecarja vrapon për 238 ditë
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:43 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Një 32-vjecare, nënë e dy fëmijëve është e gruaja e parë që vrapon pa bërë asnjë ditë pushim përreth gjithë Australisë.

Sarah Mycroft,ka kryer 14.772 kilometra, duke u nisur në 4 prill nga Gjiri i Sidnejt dhe duke shkuar sërish aty.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » 32-vjecarja vrapon për 238 ditë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: