Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » 80 kafshë ekzotike në shtëpi
80 kafshë ekzotike në shtëpi
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:44 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Alan dhe Heather Hewitt mbajnë në shtëpinë e tyre 80 kafshë ekzotike. Dhomat e çifitit të apasionuar pas kafshëve mbajnë gjithsej 20 gjarpërinj, 15 zvarranikë dhe 25 gjitarë, pa përmendur shpendët dhe insektet.

Cifti Hewitt kishte një strehë në të cilën mbanin kafshë të çuditshme dhe tani kanë një koleksion prej 35 llojesh në shtëpinë e tyre në Leeds, Angli.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » 80 kafshë ekzotike në shtëpi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: