Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Lind në rrugë e kap edhe “Google”
Lind në rrugë e kap edhe “Google”
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:46 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Një nga mrekullitë e jetës e transmetim direkt në “Street View”. Pikërisht, telekamerat e shërbimit të hartave “live” të Google kanë kapur sot në Wimersdorf të Gjermanisë një grua që ka sjellë në dritë një fëmijë në rrugë.

Fakti që gjithçka është kapur direkt ka bërë menjëherë bujë, duke u shfaqur nëpër të gjithë faqet e internetit të mbarë botës. Ndonëse, shumica e lexuesve është shfaqur mosbesuese, duke thënë se ka qenë e gjitha një montazh.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Lind në rrugë e kap edhe “Google”
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: