Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Instalon kamer ne koke
Instalon kamer ne koke
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:47 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nje profesor i arteve ne nje universitet te New Yorkut nuk ka sy ne pjesen e prapme te kokes se tij, por i eshte afruar shume kesaj.

Wafaa Bilal, i njohur per veprat e tij kontroverse, ka futur nje kamere te vogel digjitale ne pjesen e prapme te kokes. Kete thote se e ka bere ne emer te artit. Bilal ka thene te marten se ai ka ndermarre kete procedure per nje projekt arti qe eshte porositur nga nje muze i ri ne Doha te Katarit.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Instalon kamer ne koke
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: