Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Shpëton fëmija me 8 gjymtyrë
Shpëton fëmija me 8 gjymtyrë
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:48 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Rishabh Ghimire lindi në janarin e vitit të kaluar me një pjesë të tepërt në stomakun e tij. Kjo pjesë ishte binjaku i paformuar mirë, me dy duar dhe dy këmbë, por pa kokë.

Jeta e Rishabh, i cili në Nepal dhe Indi konsiderohej si një Zot hindu për shkak të tetë gjymtyrëve, u shpëtua falë një operacioni të sukseshëm që u krye në SHBA.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Shpëton fëmija me 8 gjymtyrë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: