Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Thuret shalli 32 metra e gjysmë
Thuret shalli 32 metra e gjysmë
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:49 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Teksa moti i ftohtë dimëror ka përfshirë gjithë Evropën, një grup njerëzish në Letoni janë bërë bashkë për të ndihmuar të tjerët gjatë periudhës së errët të vitit.

Rreth 200 njerëz, në një periudhë dhjetë ditore, morën pjesë në thurjen e shallit më të madh në vend. Nga 12 nëntori, për 10 ditë njerëzit shkonin në qendrën tregtare të kryeqytetit Riga, ku uleshin dhe thurnin me radhë shallin, sipas mënyrës që ata dëshironin.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Thuret shalli 32 metra e gjysmë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: