Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Pantoflat e arit në shitje që nga viti 2003
Pantoflat e arit në shitje që nga viti 2003
EdiDate: E Premte, 03.December.2010, 11:51 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Në një vitrinë argjendarie në Bursa të tërheq vëmendjen një pantofël ari me çmimin e saj 4 500 euro.

Sipas informacionit të marrë nga reporteri ynë, sektori i arit nuk njeh asnjë lloj kufiri për sa i përket organizimit të okazioneve të ndryshme për të rritur blerjet

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Pantoflat e arit në shitje që nga viti 2003
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: