Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » 25-vjecari baba i dhjetera femijeve
25-vjecari baba i dhjetera femijeve
PiratiDate: E Shtunë, 04.December.2010, 1:09 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

Keith Macdonald ka vite që mban titullin e babait më kontrovers në Britaninë e Madhe. 25-vjeçari i papunë tashmë ka dhjetëra pasardhës, ndërsa së shpejti do të lindin edhe katër fëmijë të tij.

Keith është i lindur në Washington, ndërsa për ruajtjen e fëmijëve ndan vetëm pesë funte në javë. Të gjitha shpenzimet tjera i mbulon shteti. Keith ka fëmijë me dy gratë e tij të reja, njëra nga ish e dashura pret një fëmijë tjetër. Po ashtu një grua tjetër, e cila edhe në të kaluarën ia kishte lindur një fëmijë, tash pret binjakë dhe thotë se babai i tyre është Keithi.

Macdonald është enigmë e vërtetë pasi numri i saktë i fëmijëve të tij ende nuk dihet. Ka pranuar deri më tash tetë fëmijë dhe thotë se pret edhe gjashtë, derisa ish dashnorja e tij thotë se ai ka njëmbëdhjetë fëmijë dhe pret edhe tetë të tjerë të lindin.

Sipas të dhënave zyrtare, Keith ka dhjetëra fëmijë, ndërsa edhe sa priten të lindin, një Zot e di.

Keith momentalisht është i fejuar me Amyn, 32 vjeçe, edhe ajo e papunë, e cila është shtatzënë.

Keith për numrin kaq të madh të fëmijëve fajëson kualitetin e dobët të kondomëve, sipas tij, ata gjithmonë disi shpërthehen. Ai për herë të parë u bë baba kur ishte vetëm 14 vjeç.

Attachments: 7162392.jpg(10.5 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » 25-vjecari baba i dhjetera femijeve
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: