Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Gabon ne shtrat emrin e burrit, ai e vret
Gabon ne shtrat emrin e burrit, ai e vret
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:04 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Një grua angleze, nënë e dy fëmijëve, u vra brutalisht nga burri i saj sepse kishte ngatërruar emrin e të shoqit duke bërë dashuri. Të dy ishin takuar në poker në Facebbok në 2009 dhe kanë shkuar për te jetuar së bashku në Radcliffe, një qytet me 30 mije banorë. Ndërkohë që kanë bërë dashuri ajo i ka thirrur “Kris” në vend të Gary duke shkaktuar xhelozinë e burrit. Atëherë ai ka shkuar në kuzhinë për të marrë një thikë dhe e ka goditur me të në gjoks. Më pas e ka lidhur me një tel elektrik trupin e gruas, i cili u zbulua nga motra e saj ende në shtratin e dhomës.
“Unë nuk doja t’i bëja keq por isha shumë i zemëruar”. Pas goditjes me thikë ajo po vuante aq shumë saqë kam kërkuar për t’i dhënë fund dhimbjes së saj. Për këtë e shtrëngova me tel. Por unë jam penduar shumë për atë që kam bërë”. Sot burri u dënua nga gjykata angleze me burgim të përjetshëm për vrasje.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Kuriozitete » Gabon ne shtrat emrin e burrit, ai e vret
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: